Quality & Aesthetics

PRODUCTION LINE

PRODUCTION LINE

Ege Marble & Granite is one of the largest marble manufacturing facilities located in Denizli, Turkey with 3000 sqm production area and additional 8500 sqm to be in operation soon.

Ege Mermer&Granit, yakın zamanda faaliyete geçmesi planlanan 8500 m2 yeni sahasına ek olarak aktif olarak çalışan 3000 m2'lik üretim alanı ile bölgenin en büyük mermer üretim tesislerinden biridir. Sahip olduğu son teknoloji makineler sayesinde yüksek hassasiyetli, hatasız işler çıkarmakta ve aynı zamanda hız avantajı elde etmektedir. Su jeti (water jet) ile milimetrenin 10’da 1’i hassasiyetinde kesim yapmaktadır. İtalyan mermer makineleri ile, diğer birçok atölyeye kıyasla 5 kat daha hızlı çalışmaktadır.

Thanks to talented and professional craftsmen who have been working with the team for many years, Ege Marble & Granite offers elegant and high quality products.

Ege Mermer&Granit nihai ürünü montaja hazır hale getiren bir atölye olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Belirli bir malzeme türü ile kendini sınırlamayan markanın uzmanlık alanı mutfak ve banyo, özellikle tezgah üretimidir.